Fotoblogas
Jaunosios pasiruošimas. Vestuvių fotografai pataria
Kovo 16, 2016
Paskutiniu metu gana dažnai nuotakos dvejoja dėl vestuvių ryto įamžinimo, svarsto ar pasiruošimo akimirkomis verta papildyti vestuvių albumą.
Dažniausias argumentas yra tas, kad makiažas ir šukuosena trunka gana ilgai ir jų manymu tai nėra labai fotogeniška.
Tačiau norėčiau paneigti šią nuomonę.
Vestuves fotografuojame dviese, jei jaunieji ruošiasi atskirai, tuomet antrasis fotografas įamžina jaunikio pasiruošimo akimirkas. O aš tuo tarpu rūpinuosi nuotakos ryto akimirkomis ir nuotaika.
Kiekvienas dalyvaujantis vestuvėse žmogus įneša savo nuotaiką, tad atvykusi į pasiruošimo vietą stengiuosi neblaškyti visažistės ir ten susiinkusių žmonių įvairiomis kalbomis. Stengiuosi, kad viskas vyktų sava eiga ir natūraliai fiksuoju akimirkas. O jų ten apstu.
Tuo metu tiek pačiai nuotakai, tiek mamai ar sesei, kuri atkeliavo padėti susiruošti nuotakai sukasi daugybė minčių galvoje. Jaudulį keičia laimė, džiaugsmą nerimas, kaip viskas vyks ir ar viskas tinkamai suplanuota. Tą išduoda kūno kalba, kurią užfiksuojam.
Galimybė įamžinti visas detales, kurioms jaunieji ruošėsi, apgalvojo viską iki smulkmenų. Tai ir bateliai, kurių labai ilgai iškojo ir norėjo, kad būtų ir patogų, tačiau tuo pačiu elegantiški. Tai pati vestuvinė suknelė, apie kurią svajota ilgai, rinktasi laaaabai ilgai. Tai jaunųjų žiedai, nuometas. Puokštė, kuriai buvo apgalvotas kiekvienas gėlės žiedas ir spalvos.
Artimųjų apkabinimai ir palinkėjimai, tėvų palaiminimas prieš ceremoniją. Visa tai ir dar daugiau sutelpa į vestuvių rytą.
Ta diena tokia trumpa ir prabėga žaibišku greičiu, mums norisi įamžinti kiekvieną jos momentą, kad visa dienos istorija būtų užfiksuota nuo pradžios iki pabaigos.
Jūsų meilės fotografai, Rūta ir Andrius
Tau gali patikti